Chat with us, powered by LiveChat

Rema dziś

REMA Spółka Akcyjna jest jednym z największych w Polsce producentów obrabiarek do drewna i materiałów drewnopochodnych oraz największym krajowym producentem pilarek formatowych.

Wszystkie wytwarzane przez nas obrabiarki zostały zaprojektowane w naszym własnym biurze projektowym, gdzie konstruktorzy i technolodzy nieustannie pracują nad tworzeniem produktów precyzyjnych, trwałych, ergonomicznych i bezpiecznych.

Odpowiednie zaplecze osobowe i techniczne (biuro handlowe, biuro projektowe, dział serwisu, nowoczesny park maszynowy, własna odlewnia żeliwa) gwarantują wysoki poziom obsługi posprzedażnej: szybką dostępność części zamiennych i serwisu, możliwość wykonania napraw pogwarancyjnych, remontów kapitalnych oraz innych niezbędnych usług przemysłowych.

W uznaniu wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, nasze pilarki wielokrotnie nagradzane były nagrodami i wyróżnieniami Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) oraz nagrodami na branżowych targach DREMA i Dremasilesia.

Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa zarówno krajowe jak i surowe standardy bezpieczeństwa pracy określone w dyrektywach Unii Europejskiej w zakresie obrabiarek do drewna.

Chcąc być bliżej naszych klientów, regularnie organizujemy w różnych regionach kraju pokazy pracy naszych obrabiarek, a także uczestniczymy w targach i wystawach.

Zakupione u nas obrabiarki dowozimy na miejsce ich lokalizacji (na terenie kraju).

Doskonała kadra inżynierska, tradycje techniczne, nowoczesny park maszynowy i determinacja w dążeniu do zaspokajania potrzeb nabywców gwarantują satysfakcję z zakupu naszych produktów.